Położenie i dojazd

Pensjonacik Krystyna jest położony w malowniczej wsi Tałty, nad jeziorem Tałty, oddalonej o 4 kilometry od miasteczka Mikołajki. To tutaj mogą Państwo odnaleźć często utęskniony spokój oraz pożegnać się ze stresem dnia codziennego.

Mikołajki to jedno z najpopularniejszych turystycznie miast na Mazurach, które co sezon ma wiele do zaoferowania. W okresie wakacyjnym odbywają się tu liczne imprezy sportowe i kulturalne, takie jak: słynne regaty żeglarskie, szanty, wieczory piosenki żeglarskiej. W okresie zimy natomiast, gdy tafla jeziora zostaje pokryta warstwą lodu, mają tu miejsce regaty bojerowe, czy też bardzo popularne wśród miłośników wędkarstwo podlodowe.

Dojazd do nas jest bardzo łatwy. W razie komplikacji, lub problemów dotarcia do samej miejscowości, oferujemy usługi Taxi, odbiór z umówionego miejsca, najbliższego dworca kolejowego lub autobusowego w Mikołajkach, czy też odbiór z lotniska w Warszawie lub Gdańsku.

Jeżeli podróżują Państwo własnym samochodem, nasz parking w miejscu pobytu oraz możliwość garażowania jest do Państwa dyspozycji.

 

Pensjonacik-Krystyna

"Pensjonacik Krystyna”
Tałty 11
11-730 Mikołajki

tel.: 87 421 64 76
e-mail: k.wilkowska@wp.pl