Atrakcje

Mazury to perełka nieskażonej natury, gdzie można mile wypocząć oraz spędzić wolny czas aktywnie. Żeglarstwo, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, czy też piesze wędrówki to tylko niektóre z możliwości odkrywania piękna Krainy Wielkich Jezior.

Spływy kajakowe rzeką Krutynia to jedna z największych atrakcji. Można wziąć udział w spływach jednodniowych, weekendowych jak też wielodniowych. Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie to miejsce, gdzie z powodzeniem zobaczą Państwo zwierzęta występujące w mazurskich lasach (jelenie, sarny, łosie, wilki, bobry, żurawie) oraz te rzadko spotykane. Proponujemy także malowniczy rejs na pokładzie jednego z prywatnych statków wycieczkowych. Może to być rejs rodzinny, towarzyski czy też impreza integracyjna. Ciekawymi obiektami do zwiedzenia jest także Twierdza Boyen w Giżycku, Rezerwat Łabędzia Niemego oraz przepiękny Kościół w Świętej Lipce.

Chętnie służymy radą i pomocą w planowaniu zwiedzania okolic oraz korzystania z możliwości, jakie daje Państwu wypoczynek u nas.

 

"Pensjonacik Krystyna”
Tałty 11
11-730 Mikołajki

tel.: 87 421 64 76
e-mail: k.wilkowska@wp.pl