Serdecznie witamy w „Pensjonaciku Krystyna”!

U nas mogą Państwo przeżyć jeden z najpiękniejszych urlopów na Mazurach, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera.

W naszym ośrodku z apartamentami, pokojami i domkami wolnostojącymi, będą się Państwo czuli dobrze i swobodnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz pięknem Krainy Wielkich Jezior. Chętnie służymy pomocą, udzielamy rad w sprawach wędkowania, pomożemy zaplanować wędrówki piesze, rowerowe czy też zwiedzanie okolic.

Wieczorami mogą Państwo zasmakować naszej wspaniałej kuchni. Tradycyjne potrawy oraz prastare przepisy ukażą smak mazurskich pyszności. Przy pięknych zachodach słońca nad jeziorem oraz wieczornych ogniskach wpatrując się w niebo pełne gwiazd, zaplanujecie Państwo w miłej atmosferze swój następny dzień urlopu.

Nasz ośrodek położony nad jeziorem Tałty czeka na Państwa. Zapraszamy do spokojnego i interesującego wypoczynku.

Kilka słów o naszym pensjonacie

Od ponad dziesięciu lat prowadzimy swój rodzinny, stworzony własnymi wysiłkami i ciężką pracą ośrodek wypoczynkowy. Z wielkim sercem oraz z zaangażowaniem pragniemy sprawić, aby Wasz pobyt u nas stał się niezapomnianym przeżyciem

Nasi Goście mogą korzystać z prywatnej plaży z pomostem. Jeśli cenią sobie Państwo spokój, na niedaleko położonym Półwyspie Modliszek można odnaleźć niezmienne piękno natury.

"Pensjonacik Krystyna”
Tałty 11
11-730 Mikołajki

tel.: 87 421 64 76
e-mail: k.wilkowska@wp.pl